I. István Szakképző Iskola

Elérhetőségek   Vezetőség   Tanárok   Tanulók   Térkép

 

Czethoffer Gyuláné tagintézmény-vezető
Fogadóórái: A hét: kedd 12:00 - 16:00
B hét: kedd 12:00 - 16:00
Sárosdi Bernadett tagintézményvezető-helyettes
Fogadóórái: A hét: kedd 8:00 - 12:00
B hét: kedd 8:00 - 12:00
Berger Tímea Angol nyelvtanár
                                  osztályfőnök: 10.szlk
Fogadóórái: A hét: szerda 9:55 - 10:40
B hét: szerda 9:55 - 10:40
Biczó Zoltánné Gyógypedagógus
                                   osztályfőnök: HÍD II/1
Fogadóórái: A hét: szerda 10:50 - 11:35
B hét: szerda 9:00 - 9:45
Dr. Cziglerné Mittiner Andrea Szakmai tanár                                    
osztályfőnök: 10.sz
Fogadóórái: A hét: szerda 10:50 - 11:35
B hét: szerda 9:00 - 9:45
Dallos Tibor                 Középiskolai tanár
Fogadóórái: A hét: csütörtök 10:00 - 11:00
B hét: csütörtök 10:00 - 11:00
Dévényi Zoltán           Gyakorlatioktatás vezető
Fogadóórái: A hét: csütörtök 9:45 - 10:45
B hét: kedd 12:30 - 13:30
Feilné Balogh Klára   Szakmai tanár                          
szakmai munkaközösség vezető osztályfőnök: 9.sze
Fogadóórái: A hét: szerda 8:00 - 8:50
B hét: péntek 11:40 - 12:25
Feltóti Sándor középiskolai tanár                        
Fogadóórái: A hét: szerda 8:00 - 8:50
B hét: péntek 11:40 - 12:25
Gyergyovits-Tripolszky Dóra Beáta   Német tanár                                                         
osztályfőnök: HÍD II/2
Fogadóórái: A hét: szerda 8:00 - 9:00
B hét: szerda 8:00 - 9:00
Kappelmayer János Szakmai tanár
osztályfőnök: 10.h
Fogadóórái: A hét: csütörtök 8:00 - 9:00
B hét: hétfő 8:00 - 9:00
Kerepesiné Huber Ágnes középiskolai tanár
osztályfőnök: 12.é
Fogadóórái: A hét: csütörtök 8:00 - 9:00
B hét: hétfő 8:00 - 9:00
Krémer Attila középiskolai tanár
humán közismereti munkaközösség vezető osztályfőnök: 12.a
Fogadóórái:

A hét: kedd 11:40 - 12:25
B hét: kedd 11:40 - 12:25

Monori János gyakorlati oktató
Fogadóórái: A hét: kedd 11:40 - 12:25
B hét: kedd 11:40 - 12:25
Morgen Frigyes középiskolai tanár
Fogadóórái: A hét: péntek 13:00 - 14:00
B hét: péntek 13:00 - 14:00
Molnár Tibor Szakmai oktató
Fogadóórái: A hét: péntek 13:00 - 14:00
B hét: péntek 13:00 - 14:00
Olasz Norbert Szakoktató
Fogadóórái: A hét: péntek 13:00 - 14:00
B hét: péntek 13:00 - 14:00
Pretkó Marianna középiskolai tanár
osztályfőnök: 11.h
Fogadóórái: A hét: hétfő 10:00 - 11:00
B hét: hétfő 10:00 - 11:00
Regősné Halász Rita  középiskolai tanár                     
reál közismereti munkaközösség vezető osztályfőnök: 13.a
Fogadóórái: A hét: hétfő 8:00 - 9:00
B hét: hétfő 8:00 - 9:00
Rutai Renáta középiskolai tanár
diákönkormányzatot segítő pedagógus osztályfőnök: 9.b
Fogadóórái: A hét: szerda 8:00 - 9:45
B hét: szerda 8:00 - 9:45
Stiegerwald Zoltán gyakorlati oktató
osztályfőnök: 9.ak
Fogadóórái: A hét: szerda 8:00 - 9:00
B hét: szerda 8:00 - 9:00
Süth Gabriella középiskolai tanár
osztályfőnök: 13.é
Fogadóórái: A hét: kedd 10:00 - 10:50
B hét: kedd 10:00 - 10:50
Stölczer Zoltán gyakorlati oktató
osztályfőnök: 9.b
Fogadóórái: A hét: szerda 10:50 - 11:35
B hét: csütörtök 9:00 - 9:45
Tóth Erika Csilla közismereti tanár
könyvtáros osztályfőnök: 9.é
Fogadóórái: A hét: kedd 13:00 - 14:00
B hét: kedd 13:00 - 14:00
Vajdáné Fehér Ildikó közismereti tanár

osztályfőnöki munkaközösség
vezetője

osztályfőnök: 11.szk
Fogadóórái: A hét: péntek 9:00 - 9:45
B hét: kedd 9:00 - 9:45
Várszegi Petra tagintézményvezető-helyettes
Fogadóórái: A hét: kedd 9:00 - 9:45
B hét: csütörtök 8:00 - 9:00
Vass János szakoktató, szakmai tanár
osztályfőnök: 10.b
Fogadóórái: A hét: hétfő 11:00 - 12:00
B hét: hétfő 11:00 - 12:00
Vilinovszky Ferenc szakoktató
Fogadóórái: A hét: kedd 9:00 - 10:00
B hét: kedd 9:00 - 10:00
Óraadók
Ürmös Józsefné középiskolai tanár
Fogadóórái: A hét: csütörtök 12:25 - 13:20
B hét: csütörtök 12:25 - 13:20
Zámné Markó Gabriella Szakoktató
Fogadóórái: A hét: hétfő 12:25 - 13:20
B hét: hétfő 12:25 - 13:20
Schmidt Klára középiskolai tanár
Fogadóórái: A hét: szerda 10:40 - 11:35
B hét: szerda 10:40 - 11:35
Klippel János szakoktató
Fogadóórái: A hét: csütörtök 13:30 - 14:15
B hét: csütörtök 13:30 - 14:15
Brezovszkiné Nepp Julianna szakoktató
Fogadóórái: A hét: csütörtök 14:15 - 15:00
B hét: csütörtök 14:15 - 15:00
Horváth Ferencné szakoktató
Fogadóórái: B hét: kedd 14:15 - 15:00
László Péter középiskolai tanár
Fogadóórái: A hét: szerda 14:15 - 15:00
B hét: szerda 14:15 - 15:00
Adorjánné Knábel Tünde szakoktató
Fogadóórái: A hét: szerda 13:25 - 14:15
B hét: szerda 11:35 - 12:25